Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl 

Gminne jednostki organizacyjne przygotowały wakacyjne zajęcia dla dzieci. Tych, którzy chcą twórczo spędzić letni czas, zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury na Wakacyjną Akademię Kreatywności. Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji - zarówno zajęcia kreatywne w Centrum Kultury, jak i wycieczki. Zajęcia odbywają się od 25 lipca do 5 sierpnia 2022 i skierowane są do dzieci w wieku 7-12 lat. Dzieci maja zapewnione drugie śniadanie. Zapisy trwają do 15 lipca lub do wyczerpania miejsc. Szczegółowy harmonogram poniżej oraz na załączonym plakacie, więcej informacji w GOK pod nr tel. 32 4722 570.

25.07. poniedziałek „American Day” zabawa z językiem angielskim i kulturą amerykańską, koszt: 30 zł.

26.07. wtorek „Eco Day” wyjazd do domu przyrodnika w Hażlachu, koszt 45 zł.

27.07. środa „Sound Day” improwizacje muzyczno-ruchowe, koszt 30 zł.

28.07. czwartek „Fun Day” wycieczka do Funzeum w Gliwicach, koszt 50 zł.

29.07. piątek „Folk Day” dzień folklorystyczny, koszt: 30 zł.

01.08. poniedziałek „Leśny Survival” wycieczka do Rud i niespodzianka, koszt 70 zł.

04.08. czwartek „Lamy i Kozy” wycieczka do Dzimierza, koszt 50 zł.

05.08. piątek „Szukamy Pikemonów” zabawa na terenie Pawłowic, koszt 30 zł.

Aktywnie i sportowo wakacyjne dni będzie można spędzić w Gminnym Ośrodku Sportu w Pawłowicach. Zajęcia rozpoczną się już w przyszłym tygodniu, 27 czerwca i potrwają do 26 sierpnia, będą odbywać się w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 10:00 do 13:00. Obowiązuje strój i obuwie sportowe, dzieci przez cały czas trwania zajęć mają zapewnioną opiekę instruktorów. Zajęcia są bezpłatne i nie obowiązują na nie zapisy.

Zajęcia odbywać się będą we wszystkich obiektach Gminnego Ośrodka Sportu. W każdą środę dzieci będą korzystały z basenu, dlatego prosimy rodziców, którzy w tym dniu przyprowadzą swoje dzieci, aby przygotowały je na korzystanie z krytej pływalni. W pozostałe dni nie obowiązuje harmonogram, zajęcia mają charakter otwarty, podane na plakacie dyscypliny są jedynie poglądowe i pokazują, jakie są możliwości zagospodarowania dzieciom wolnego czasu. Szczegóły na załączonym plakacie oraz pod nr tel. 032 47 24 215

Gminna Biblioteka Publiczna wraz z filiami również przygotowała program wakacyjny, jednak limit uczestników warsztatów w bibliotekach został już zapełniony.

Źródło: UG Pawłowice

 

 

Wakacje w gminie Pawłowice

27 czerwca 2022
Wakacje w gminie Pawłowice