Wakacje w gminie Pawłowice
27 czerwca 2022

Wakacje w gminie Pawłowice

Gminne jednostki organizacyjne przygotowały wakacyjne zajęcia dla dzieci. Tych, którzy chcą twórczo spędzić letni czas, zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury na Wakacyjną Akademię Kreatywności. Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji - zarówno zajęcia kreatywne w Centrum Kultury, jak i wycieczki. Zajęcia odbywają się od 25 lipca do 5 sierpnia 2022 i skierowane są do dzieci w wieku 7-12 lat. Dzieci maja zapewnione drugie śniadanie. Zapisy trwają do 15 lipca lub do wyczerpania miejsc. Szczegółowy harmonogram poniżej oraz na załączonym plakacie, więcej informacji w GOK pod nr tel. 32 4722 570.

25.07. poniedziałek „American Day” zabawa z językiem angielskim i kulturą amerykańską, koszt: 30 zł.

26.07. wtorek „Eco Day” wyjazd do domu przyrodnika w Hażlachu, koszt 45 zł.

27.07. środa „Sound Day” improwizacje muzyczno-ruchowe, koszt 30 zł.

28.07. czwartek „Fun Day” wycieczka do Funzeum w Gliwicach, koszt 50 zł.

29.07. piątek „Folk Day” dzień folklorystyczny, koszt: 30 zł.

01.08. poniedziałek „Leśny Survival” wycieczka do Rud i niespodzianka, koszt 70 zł.

04.08. czwartek „Lamy i Kozy” wycieczka do Dzimierza, koszt 50 zł.

05.08. piątek „Szukamy Pikemonów” zabawa na terenie Pawłowic, koszt 30 zł.

Aktywnie i sportowo wakacyjne dni będzie można spędzić w Gminnym Ośrodku Sportu w Pawłowicach. Zajęcia rozpoczną się już w przyszłym tygodniu, 27 czerwca i potrwają do 26 sierpnia, będą odbywać się w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 10:00 do 13:00. Obowiązuje strój i obuwie sportowe, dzieci przez cały czas trwania zajęć mają zapewnioną opiekę instruktorów. Zajęcia są bezpłatne i nie obowiązują na nie zapisy.

Zajęcia odbywać się będą we wszystkich obiektach Gminnego Ośrodka Sportu. W każdą środę dzieci będą korzystały z basenu, dlatego prosimy rodziców, którzy w tym dniu przyprowadzą swoje dzieci, aby przygotowały je na korzystanie z krytej pływalni. W pozostałe dni nie obowiązuje harmonogram, zajęcia mają charakter otwarty, podane na plakacie dyscypliny są jedynie poglądowe i pokazują, jakie są możliwości zagospodarowania dzieciom wolnego czasu. Szczegóły na załączonym plakacie oraz pod nr tel. 032 47 24 215

Gminna Biblioteka Publiczna wraz z filiami również przygotowała program wakacyjny, jednak limit uczestników warsztatów w bibliotekach został już zapełniony.

Źródło: UG Pawłowice

 

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl