Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl 

Ferie zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi beztroski czas dla wszystkich uczniów. Warto więc wykorzystać go w ciekawy i kreatywny sposób. Z pomocą jak zawsze przychodzi Wodzisławskie Centrum Kultury, które przygotowało ofertę na spędzenie tych dwóch tygodni. Od 16 do 29 stycznia 2023 roku trwać będzie Akcja Zima 2023, czyli artystyczne ferie w WCK. Tematyka zimowych zabaw oscylować będzie wokół leśnych opowieści, a na program akcji składają się warsztaty, wycieczki, baliki i projekcje filmowe.

 

Z doświadczenia poprzednich edycji wiemy, jak dzieciaki uwielbiają wszelkiego rodzaju zajęcia plastyczne, więc i tym razem nie mogło ich zabraknąć. Będziemy szyć, tworzyć, malować i dekorować. Odrobina szaleństwa także nie zaszkodzi, czego dowód damy podczas dwóch balików karnawałowych. Fanom kina familijnego i bajek proponujemy codzienne projekcje w kinie „Pegaz”. Z kolei żądnych przygód zapraszamy na dwie wycieczki. Odwiedzimy Teatr Banialuka w Bielsku-Białej, gdzie wystawiony zostanie spektakl „Smoki”, a także Bajkę Pana Kleksa w Katowicach - centrum nauki, kultury i zabawy. Nie zabraknie również akcentu z okazji święta babć i dziadków w postaci rodzinnych warsztatów tworzenia karmników.

 

 

Na Akcję Zima 2023 obowiązują zapisy. Można ich dokonywać osobiście w WCK lub telefonicznie pod numerem: 32 455 48 55 (Dział Projektów i Animacji Kulturalnej), a także e-mailowo: piak@wck.wodzislaw.pl. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie i podpisanie oświadczenia, a także dokonanie opłaty.

 

Dokumenty:

Regulamin uczestnictwa w zajęciach „Akcji Zima”

Karta zgłoszenia uczestnika na zajęcia

Karta zgłoszenia uczestnika na wycieczkę


 


 


 

Źródło: WCK

 

WODZISŁAW ŚLĄSKI. Akcja Zima, czyli artystyczne ferie w WCK

28 grudnia 2022
WODZISŁAW ŚLĄSKI. Akcja Zima, czyli artystyczne ferie w WCK