WODZISŁAW ŚLĄSKI. Dni Miasta powracają
27 kwietnia 2022

WODZISŁAW ŚLĄSKI. Dni Miasta powracają

Na tę imprezę czeka wielu wodzisławian. Wpisała się ona w kalendarz miejskich wydarzeń i świadomość mieszkańców. W tym roku, po dwuletniej pandemicznej przerwie, znów spotkamy się podczas święta naszego miasta. W dniach 10-12 czerwca wspólnie będziemy świętować 51. Dni Miasta Wodzisławia Śląskiego.

 

Czego możemy się spodziewać po tegorocznej imprezie? Zdecydowanie dobrej zabawy, niezapomnianej atmosfery i dobrych koncertów.

 

Organizatorzy, czyli Wodzisławskie Centrum Kultury i Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego, przygotowują dwa koncertowe dni na stadionie miejskim (ul. Bogumińska 8). To właśnie tam odbędzie się impreza masowa, podczas której na dużej scenie wystąpią: Ewa Farna, Varius Manx, Roxie Węgiel, Nocny Kochanek, Gromee i Martin Lange. Będzie się działo!

 

Poza dużymi plenerowymi koncertami świątecznej atmosfery Dni Miasta możemy spodziewać się także na rynku Starego Miasta. Nie braknie muzyki, wspólnego spędzania czasu, kulturalnej rozrywki. A na deser, w niedzielę 12 czerwca, właśnie na Starym Mieście w 200. rocznicę wielkiego pożaru Wodzisławia Śląskiego, rozegrana zostanie wyjątkowa gra miejska dla całych rodzin. To coś, czego z pewnością warto będzie spróbować.

 

I jak Wam się podoba tegoroczny pomysł na Dni Miasta? Więcej szczegółów szukajcie niebawem


Źródło: UM w Wodzisławiu Śląskim

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl