Wodzisław Śląski, Dzień Dziecka, Rodzinny Park Rozrywki "Trzy Wzgórza", Festiwal Baniek, Holi Festiwal Kolorów, atrakcje dla dzieci, zabawa rodzinna, bezpieczeństwo imprez, foodtrucki, DJ'e
21 maja 2024

Wodzisław Śląski: Dzień Dziecka w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza

Zbliża się 1 czerwca - Dzień Dziecka, wyjątkowa okazja, aby celebrować i cieszyć się z naszymi najmłodszymi. Wodzisław Śląski przygotował na ten dzień wyjątkowe wydarzenia w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Zaplanowano szereg atrakcji, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom.


Festiwal Baniek Mydlanych - Początek o 12:00

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 od Festiwalu Baniek, gdzie uczestnicy będą mogli cieszyć się tysiącami lśniących baniek mydlanych o różnych rozmiarach i kształtach. Dostępne będą także zestawy do tworzenia własnych, ogromnych baniek. Dodatkowo, na najmłodszych czekać będą różne konkursy, animacje, spotkania z ulubionymi postaciami z bajek oraz strefa dmuchańców, co z pewnością zapewni świetną zabawę.

 


 

Holi Festiwal Kolorów - Start o 15:00

Kulminacyjnym punktem dnia będzie Holi Festiwal Kolorów, który rozpocznie się o godzinie 15:00. Uczestnicy festiwalu będą mieli do dyspozycji aż 9 różnych kolorów proszków, które pozwolą na stworzenie niesamowitej, kolorowej atmosfery. Wydarzenie to będzie również okazją do skosztowania słodkości takich jak wata cukrowa, a także do zabawy przy dźwiękach muzyki, którą zapewnią obecni na miejscu DJ'e. Dla dorosłych dostępna będzie strefa foodtrucków, oferująca różnorodne przysmaki.

 


 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Na terenie imprezy obowiązuje zakaz przynoszenia własnych proszków do festiwalu kolorów, aby zapewnić bezpieczną i kontrolowaną zabawę dla wszystkich.


 

Zaplanujcie więc wizytę w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" w Wodzisławiu Śląskim, aby wspólnie świętować Dzień Dziecka. To doskonała okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu, ciesząc się różnorodnymi atrakcjami i niezapomnianymi chwilami radości. Nie zapomnijcie zarezerwować tej daty i dołączyć do festiwalowej zabawy!


 


 


 

/fot. Wydział Dialogu, Promocji i Kultury UM w Wodzisławiu Śląskim/


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wodzisław Śląski, Dzień Dziecka, Rodzinny Park Rozrywki "Trzy Wzgórza", Festiwal Baniek, Holi Festiwal Kolorów, atrakcje dla dzieci, zabawa rodzinna, bezpieczeństwo imprez, foodtrucki, DJ'e