WODZISŁAW ŚLĄSKI. Komediowy wieczór w Pałacu Dietrichsteinów już w tę sobotę!
07 grudnia 2022

WODZISŁAW ŚLĄSKI. Komediowy wieczór w Pałacu Dietrichsteinów już w tę sobotę!

Po wyjątkowych koncertach w pałacowych murach, przyszedł czas na odrobinę dowcipu. W Pałacu Dietrichsteinów wystąpi grupa, która rozśmieszy zgromadzoną publiczność do łez. Kabaret Trzeci Wymiar przejmie wodzisławską scenę w sobotę, 10 grudnia br. o godz. 18:00. Czeka nas wieczór pełen emocji i radosnej atmosfery. Pozostały ostatnie bilety. Sprawdź, jak możesz je zarezerwować.

Artyści kabaretowi z całą pewnością zadbają o dobre nastroje wodzisławskiej publiczności. Podczas wydarzenia będzie panowała luźna i przyjazna atmosfera. Kameralna scena koncertowa to idealne miejsce, by zobaczyć Kabaret Trzeci Wymiar, który zaprezentuje swój warsztat. Po pandemicznej przerwie chłopaki wrócili z nowym programem, z którym wystąpią w Wodzisławiu Śląskim. „Piękni, młodzi, bogaci!” to właśnie tytuł ich najnowszego spektaklu, w którym dzielą się życiowym doświadczeniem ubarwionym zaskakującymi, aczkolwiek nie do końca zmyślonymi sytuacjami.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują bezpłatne wejściówki.

Ostatnie bilety można zarezerwować:

 

  • w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego pod numerem telefonu: 32 45 90 478 i odebrać je bezpośrednio przed koncertem.

 

* Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 2 bilety.

 

Kabaret Trzeci Wymiar

 

Artur, Maciek i Artur: przystojni - wątpliwe, młodzi - może kiedyś, ale na pewno zdolni - by rozbawić publiczność swoją interpretacją absurdów otaczającego nas świata. Artyści występują wspólnie od 2018 roku. Szlify kabaretowe zdobywali na scenach największych festiwali kabaretowych w Polsce. Laureaci m.in. Złotej Lufy i nagrody publiczności w Ścinawie. Naładowani pozytywną energią, którą uwielbiają dzielić się z publicznością. W trakcie pandemii stali się gospodarzami programu kulinarnego emitowanego na kabaretowym kanale na YouTube. Zaproszone gwiazdy estrady i telewizji, gotowały swoje ulubione dania zdradzając przy tym często nieznane i zabawne historie ze swojego życia. Kabaret Trzeci Wymiar - to trzy wymiary dobrej zabawy: radość, energia i muzyka.

 


 

Źródło: Wydział Dialogu, Promocji i Kultury UM w Wodzisławiu Śląskim

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl