WODZISŁAW ŚLĄSKI. Trzy nominacje do nagrody “Marka-Śląskie”!
11 sierpnia 2022

WODZISŁAW ŚLĄSKI. Trzy nominacje do nagrody “Marka-Śląskie”!

Wodzisław Śląski w ramach tegorocznej, XIII już edycji konkursu promocji województwa śląskiego “Marka-Śląskie” został doceniony trzykrotnie. Nominację do nagrody w kategorii Turystyka i Rekreacja otrzymały - decyzją kapituły konkursu - Wodzisławskie Skrzaty, w kategorii Media - z czego jesteśmy ogromnie dumni - Informator kulturalno-społeczny, natomiast w kategorii Produkt nominowana zostały ławeczki znajdujące się przy Wodzisławskim Centrum Kultury, wykonane w ramach koła Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA.

Nominacje dla Wodzisławia Śląskiego

  • Turystyka i Rekreacja: Wodzisławskie Skrzaty,

  • Media: Informator kulturalno-społeczny,

  • Produkt: Mozaikowe ławeczki (Wodzisławskie Centrum Kultury).

Marka Śląskie

Konkurs “Marka-Śląskie”, współfinansowany ze środków województwa śląskiego, ma na celu promowanie najlepszych firm, instytucji, organizacji, samorządów czy inicjatyw, które swój sukces osiągnęły zarówno dzięki sprzyjającej koniunkturze, mozolnej pracy, jak i w oparciu o właściwie dopasowane działania marketingowe i planowane budowanie marki. Kandydatów do nagrody rokrocznie mogą zgłaszać np. jednostki samorządu terytorialnego, samorządy zawodowe, gospodarcze, wyższe uczelnie czy organizacje trzeciego sektora.

- Wyróżnienie jest symbolem jakości, solidności ludzi, firm i instytucji tu pracujących. Pokazuje zmiany dokonujące się w województwie, podkreśla to, co o Śląsku powinna wiedzieć Polska, Europa i świat - przekazują organizatorzy.

 

Źródło: Wydział Dialogu, Promocji i Kultury UM w Wodzisławiu Śląskim

fot. Materiały prasowe

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl