transformacja energetyczna, współpraca międzynarodowa, handel transgraniczny, energia, wodór, H2POLAND & NetZero Forum, technologie niskoemisyjne, technologie zeroemisyjne, wymiana informacji, niskoemisyjna gospodarka, zeroemisyjna gospodarka
10 lipca 2024

Wodzisław Śląski: Warsztaty Zielarskie dla Ciebie i Twojego Dziecka

Centrum Aktywności Społecznej (CAS) w Wodzisławiu Śląskim serdecznie zaprasza na wyjątkowe warsztaty zielarskie, które odbędą się w piątek, 12 lipca. Spotkanie to będzie miało miejsce w Wodzisławskim Klubie Seniora przy ul. Jana 17 i rozpocznie się o godzinie 11:00.


Nauka przez zabawę


Podczas warsztatów dzieci będą miały niepowtarzalną okazję, aby nauczyć się przyrządzania lemoniady z ziół i owoców. To nie tylko doskonała zabawa, ale również sposób na rozwijanie kreatywności oraz poznawanie nowych, naturalnych smaków. Każdy uczestnik będzie mógł skomponować swoją unikalną mieszankę, tworząc napój, który podbije serca i kubki smakowe ich twórców.


Wspólne odkrywanie sekretów zielarstwa


Warsztaty to doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie rówieśników, poznać tajemnice zielarskich receptur oraz odkryć nowe smaki. Program zajęć został przygotowany w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i wynieść z warsztatów nowe umiejętności oraz inspiracje.


Dodatkowe atrakcje


Organizatorzy zapewniają, że warsztaty to nie jedyna atrakcja przygotowana na ten dzień. CAS zadbało o mnóstwo innych niespodzianek, które sprawią, że ten czas będzie niezapomniany. Celem jest stworzenie przyjaznej i inspirującej atmosfery, w której każde dziecko poczuje się wyjątkowo.


Jak się zapisać?


Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko wzięło udział w tych wyjątkowych warsztatach, nie zwlekaj i zapisz je już dziś! Rejestracji można dokonać telefonicznie pod numerem 509 271 987 lub osobiście w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Styczyńskiego 2. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć. Warsztaty są bezpłatne.


Warsztaty zielarskie organizowane przez Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim to doskonała okazja do nauki i zabawy w jednym. Przyrządzanie lemoniady z ziół i owoców pozwoli dzieciom rozwijać kreatywność i poznawać nowe smaki. Nie przegap tej wyjątkowej okazji i zapisz swoje dziecko już dziś!