Koncert, Pielgrzymowice, Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej, jubileusz, Polskie Stowarzyszenie Kontrabasistów, 30-lecie, Międzynarodowe Kursy Mistrzowskie, Grzegorz Olkiewicz, muzyka klasyczna, Johann Sebastian Bach, Fryderyk Chopin, Giovanni Bottesini, Miloslav Jelinek, Urszula Marciniec-Mazur, Irena Olkiewicz, Andrzej Jungiewicz, Piotr Rojek, Roland Abreu, Biagio Modena, kontrabas, wiolonczela, organy, wstęp wolny
24 kwietnia 2024

Wybiegł zza autobusu wprost pod nadjeżdżające audi!

 

W poniedziałek po południu doszło do potrącenia 15-latka w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Połomskiej. Według wstępnych ustaleń policji, chłopak wybiegł zza autobusu wprost pod nadjeżdżające audi. Kierująca pojazdem była trzeźwa, a mimo dramatycznych okoliczności, 15-latek nie odniósł poważnych obrażeń ciała.

 

Do zdarzenia doszło o godzinie 15.35, a chłopak został przewieziony do szpitala celem dalszej obserwacji. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, aby uniknąć podobnych tragedii.

 

Warto zawsze pamiętać o bezpieczeństwie na drodze, zwłaszcza w pobliżu pojazdów komunikacji publicznej. Pilnujmy swoich dzieci i uczmy ich, jak bezpiecznie poruszać się po ulicy.

 

Mimo że sytuacja była przerażająca, dzięki szybkiej reakcji kierującej audi oraz pomocy służb medycznych, 15-latek uniknął poważnych konsekwencji. Bądźmy więc ostrożni i uważajmy na siebie nawzajem na drogach. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.