Wybierz utwory, które zagra fontanna na żorskim Rynku
24 października 2022

Wybierz utwory, które zagra fontanna na żorskim Rynku

Już niebawem Rynek w Żorach upiększy nowa fontanna, która zapewni mieszkańcom rozrywkę poprzez widowiskowe pokazy z użyciem światła i dźwięku. Jakie melodie będą rozbrzmiewały w trakcie tych pokazów? Zdecydujcie sami!

 

Do 31 października zbierane są propozycje utworów muzycznych, które mają szansę znaleźć się w repertuarze nowoczesnej fontanny powstającej na Rynku. Na ich podstawie stworzona zostanie lista kompozycji, które będą poddane pod głosowanie mieszkańców.

 

Tytuł utworu wraz z wykonawcą należy wypisać na Karcie Zgłoszeniowej wraz ze swoimi danymi. Autorzy pięciu propozycji utworów muzycznych, które otrzymają najwięcej głosów w głosowaniu internetowym zostaną nagrodzeni upominkami od Miasta Żory.

Utwory powinny być uniwersalne i miłe dla ucha naszych mieszkańców oraz gości bez względu na wiek i preferencje muzyczne. Jury Konkursowe wybierze spośród proponowanych utworów te, które mają ciekawą aranżację i odpowiednią dynamikę dla tego typu pokazów.

Prawidłowo wypełnioną Kartę Zgłoszeniową należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do
31.10.2022 r., do godz. 14:00 w następujący sposób:

  • bezpośrednio do Wydziału Promocji, Kultury i Sportu, Urząd Miasta Żory ul. Rynek 9

  • pocztą na adres: Wydział Promocji, Kultury i Sportu, Urząd Miasta Żory, Rynek 9, 44-240 Żory (w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs Melodia dla fontanny”),

  • przesłać w wersji elektronicznej na adres: wpks@um.zory.pl, w tytule wiadomości wpisując „Konkurs Melodia dla fontanny”. W przypadku zgłoszenia elektronicznego, należy przesłać skan podpisanej Karty Zgłoszeniowej.


 

O zgłoszeniu projektu w terminie decyduje data wpływu do Wydziału Promocji, Kultury i Sportu lub na adres email: wpks@um.zory.pl.

Organizatorem konkursu jest Wydział Promocji Kultury i Sportu Urzędu Miasta Żory.

 

 

 

DO POBRANIA:

 

 

Karta zgłoszeniowa dla osób niepełnoletnich

Karta zgłoszeniowa dla osób pełnoletnich

Regulamin konkursu

 


 


 


 

 

 

Źródło/fot: Wydział Promocji, Kultury i Sportu UM w Żorach

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl