Za nami pierwszy w tym sezonie Magic Night i Beach Party w Energylandii. Szykuje się jeszcze gorętsza impreza już w tę sobotę!
19 lipca 2022

Za nami pierwszy w tym sezonie Magic Night i Beach Party w Energylandii. Szykuje się jeszcze gorętsza impreza już w tę sobotę!

Za nami pierwsze wydanie cyklicznej imprezy zatytułowanej Magic Night & Beach Party w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Za tą nazwą kryje się zabawa w królestwie roller coasterów aż o 3 godziny dłużej niż regularne godziny otwarcia Parku.

 

Do 23:00 możemy podziwiać zdumiewające konstrukcje atrakcji w pięknym oświetleniu, a co najciekawsze możemy z nich korzystać! Jazda w takich okolicznościach pozostaje w pamięci na długie lata, a często powoduje niedosyt!

 

Na szczęście Magic Night to wydarzenie, które odbywać się będzie także w każdą sobotę wakacji, a zatem 23 i 30 lipca, a także 6, 13, 20 i 27 sierpnia. To także wyjątkowa okazja, by zobaczyć niesamowite młyńskie koło Wonder Wheel, z którego widać panoramę całego Parku i okolicy!

 

 

W trakcie wieczoru w Teatrze i Amfiteatrze Egipt czekać będą specjalne pokazy LED Show i Fire Show, w Strefie pokazów ekstremalnych dodatkowe, finałowe pokazy, a finałowym punktem sobotniej zabawy będzie jedyna w swoim rodzaju świetlna parada, a nieco wcześniej spektakularny pokaz fajerwerków!

 

Bilety do Energylandii na Magic Night i Beach Party dostępne są na stronie https://ticket.energylandia.pl/ jak i w kasach biletowych, w dniu imprezy!

 

 

 

 

Źródło/fot: 

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl