Zakupy on-line z Biedronką już w ponad 100 miastach!
15 lipca 2022

Zakupy on-line z Biedronką już w ponad 100 miastach!

Sieć Biedronka i Glovo oferują możliwości zakupu ulubionych produktów Polaków bez konieczności wizyt w sklepach sieci Biedronka już w 102 miastach. Od najbliższego piątku tj. 15.07, klienci w kolejnych dwóch miejscowościach – Kutnie i Iławie, będą mogli zrealizować zakupy z bezpośrednią dostawą do domu.

 

Biedronka stale rozwija swój sklep internetowy oraz usługę ekspresowej dostawcy produktów w ramach BIEK. Zasięg pierwszej przekroczył setkę miast w Polsce, druga obecna jest w 6 największych miastach w kraju w ramach 14 minicentrów dystrybucji.

 

Obecnie w ofercie sklepu internetowego Biedronki klienci mogą sięgać regularnie już po 4000 produktów (na początku działalności było ich około 2300) a w BIEK po 1800 produktów (na początku 1200) w tych samych cenach i tej samej wysokiej jakości jak w sklepach stacjonarnych Biedronki. Od chwili rozpoczęcia współpracy sieci Biedronka z Glovo w ramach tej aplikacji klienci zrealizowali niemal 2,5 mln transakcji zakupu produktów.

 

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy najpopularniejszymi produktami w Sklepie Internetowym Biedronki były:

 

  • Świeży filet z piersi kurczaka kg

 

  • Banan premium luz

 

  • Masło Extra Polskie 200g

 

  • Nap. Gaz. Mix Coca-Cola/Coca-Cola Zero 1,75 l.

 

  • Jaja wolny wybieg L Moja Kurka 10 szt.

 

  • Woda źródlana niegaz. Żywiec Zdrój 1,75 l.

 

  • Pomidor malinowy polski układany luz

 

  • Marinero świeży łosoś atlantycki filet kg

 

  • Winogrono jasne bezpestkowe luz

 

  • Papryka słodka czerwona luz

 

 

Biedronka chce być stale coraz bliżej swoich klientów, dlatego w ramach współpracy z Glovo regularnie dodajemy nowe miasta na mapie zasięgu naszej usługi. W efekcie nasi klienci mogą liczyć na komfortowe i nowoczesne formy nabywania swoich ulubionych produktów w Biedronce, prosto z dostawą pod drzwi domu.

Kamila Frąckowiak-Jankowski, starsza menedżerka ds. rozwoju e-commerce food w sieci Biedronka

 

Uważnie śledzimy regionalne trendy zakupowe i rosnące potrzeby klientów, którzy coraz chętniej korzystają z szybkich dostaw zakupów pod drzwi. Biedronka to jedna z ulubionych sieci sklepów w Polsce, a wspólnie możemy proponować klientom nowe, coraz bardziej innowacyjne możliwości, które podnoszą ich komfort życia w mieście.

Jacek Kubicki, Commercial Manager w Glovo w Polsce

 

Klienci Biedronki korzystający ze Sklepu Internetowego w aplikacji Glovo mogą liczyć na dostawę zakupionych produktów w ciągu godziny, a korzystający z BIEK otrzymają je w ekspresowym czasie 20 minut od złożenia zamówienia, siedem dni w tygodniu, w godz. od 8 do 23. Najnowszym wspólnym przedsięwzięciem są wakacyjne dostawy BIEK na plażę w Brzeźnie i Jelitkowie. Szybka, 15-minutowa dostawa realizowana jest do 3 punktów zlokalizowanych na plażach w poniższych koordynatach:

 

Brzeźno: 54.42932, 18.59221Brzeźno: 54.42294, 18.60341Jelitkowo: 54.4135, 18.62417

 

Aktualnie Sklep Internetowy Biedronki działa w następujących miastach: Augustów, Bełchatów Białystok, Bielsko-Biała, Brodnica, Bydgoszcz, Bytom, Chojnice, Chorzów, Częstochowa, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Głogów, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grodzisk Mazowiecki, Grudziądz, Inowrocław, Jabłonna, Jastrzębie Zdrój, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kielce, Kołobrzeg, Konin, Koszalin, Kraków, Legionowo, Legnica, Leszno, Lubin, Lublin, Łomianki, Łomża, Łódź, Malbork, Mikołów, Mysłowice, Nowa Sól, Nowy Sącz, Nowy Targ, Nysa, Olkusz, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostróda, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piekary Śląskie, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Pruszków, Racibórz, Radom, Reda, Ruda Śląska, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Siedlce, Sieradz, Skierniewice, Słupsk, Sopot, Sosnowiec, Starachowice, Stargard, Starogard Gdański, Straszyn, Suwałki, Swarzędz, Szczecin, Świdnik, Świnoujście, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Wejherowo, Wieliczka, Włocławek, Wodzisław Śląski, Wołomin, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Ząbki, Zgierz, Zielona Góra, Żory, a od piątku 15 lipca Kutno i Iława.

 

 

Źródło: Biuro prasowe sieci Biedronka

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl