transformacja energetyczna, współpraca międzynarodowa, handel transgraniczny, energia, wodór, H2POLAND & NetZero Forum, technologie niskoemisyjne, technologie zeroemisyjne, wymiana informacji, niskoemisyjna gospodarka, zeroemisyjna gospodarka
09 lipca 2024

Zapraszamy na "Czytanie na trawie" w Jastrzębiu-Zdroju!

Już 13 lipca o godzinie 16:00 w malowniczym Parku Zdrojowym w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się wyjątkowe wydarzenie kulturalne – "Czytanie na trawie". To idealna okazja, aby spędzić letnie popołudnie w towarzystwie literatury, muzyki i kreatywnych zabaw.


Program Wydarzenia


Godzina 17:00 - Spotkanie z Marią Peszek


Maria Peszek, uznana polska artystka, aktorka i piosenkarka, znana z niezwykle osobistych i odważnych tekstów, zabierze nas w świat swojej wyjątkowej twórczości. Jej utwory często poruszają ważne tematy społeczne, a każdy koncert jest pełen emocji i energii. To niepowtarzalna okazja, by posłuchać jej na żywo i poczuć niezwykłą atmosferę, którą tworzy.


Godzina 18:00 - Spotkanie z Michałem Zabłockim

O godzinie 18:00 na scenie pojawi się Michał Zabłocki, znany polski poeta, autor tekstów piosenek oraz scenarzysta. Przedstawi on swój nowy program "Zabłocki Satyrycznie". Jego teksty charakteryzują się lekkością, humorem i głęboką refleksją. Współpracował z wieloma znanymi artystami, a jego utwory zdobyły uznanie zarówno krytyków, jak i szerokiej publiczności.


Dodatkowe Atrakcje


Akwarium - Kreatywne Zajęcia

Podczas "Czytania na trawie" będziecie mieli okazję uczestniczyć w kreatywnych zajęciach artystycznych. Tworzenie własnych, unikalnych dzieł sztuki to świetna zabawa dla dzieci i dorosłych. Niech wyobraźnia poniesie Was w nieznane artystyczne rejony!


Mölkky® - Gra Plenerowa

Sprawdźcie swoje umiejętności w popularnej grze plenerowej Mölkky®. To doskonała zabawa zarówno dla małych, jak i dużych. Rywalizujcie z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się ruchem na świeżym powietrzu.

Nie przegapcie tego wyjątkowego popołudnia w Parku Zdrojowym! Zabierzcie ze sobą koc, dobry nastrój i przyłączcie się do nas na "Czytanie na trawie". To będzie niezapomniane wydarzenie pełne literatury, muzyki i wspólnej zabawy. Do zobaczenia 13 lipca o 16:00 w Jastrzębiu-Zdroju!


 

 

Serdecznie zapraszamy!