Zgłosiła kradzież samochodu. Okazało się, że zapomniała, gdzie go zaparkowała!
24 maja 2022

Zgłosiła kradzież samochodu. Okazało się, że zapomniała, gdzie go zaparkowała!

O tym jak zawodna może być pamięć świadczy przypadek 47-letniej mieszkanki gminy Wyszków. Kobieta była przekonana, że jej samochód został skradziony i zawiadomiła Policję. Jak się okazało, po prostu zapomniała, gdzie go zaparkowała.

W czwartek po południu oficer dyżurny wyszkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o skradzionym volvo. Do poszukiwania auta oficer dyżurny natychmiast skierował kilka patroli. 47-letnia mieszkanka gminy Wyszków twierdziła, że zaparkowała auto na jednym z parkingów w mieście i poszła do pracy. Gdy wróciła, z przerażeniem odkryła, że samochodu nie ma i natychmiast powiadomiła Policję.

Po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia, auto zostało odnalezione na parkingu przy ul. Pułtuskiej. Samochód zauważył właściciel w drodze do komendy, aby dopełnić wszystkich formalności związanych z popełnionym przestępstwem. Wtedy kobiecie przypomniało się, że przed pracą wstąpiła do sklepu, a następnie pieszo poszła do firmy gdzie pracuje. 47-latce w pośpiechu kompletnie umknął ten fakt. Na całe szczęście finał tej sprawy jest szczęśliwy

kom. Damian Wroczyński

Źródło: KPP Wyszków

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl