Kradzież stali w Żorach, Zatrzymanie złodziei, Nielegalny tytoń, Uszczuplenie podatku akcyzowego, Współpraca z policją, Monitoring placu budowy, Przeszukanie domu podejrzanego, Skarb Państwa, Procedury procesowe, Szkoda finansowa
25 kwietnia 2024

Złote Lisy 2024: Innowacja i efektywność w Q-commerce wyróżnione

18 kwietnia w Warszawie Lisek.App uhonorował partnerów handlowych nagrodami Złote Lisy – pierwszymi takimi wyróżnieniami w polskim q-commerce. Wśród laureatów znalazły się zespoły marek Bacardi, Carlsberg oraz Unilever, które zyskały uznanie za innowacyjne, efektywne i kreatywne podejście do marketingu w branży błyskawicznych zakupów.

Złote Lisy, przyznawane przez Lisek.App, są wyrazem wdzięczności dla tych, którzy wytyczają nowe ścieżki w q-commerce i przyczyniają się do jego rozwoju. Wyróżnienia w trzech kategoriach, celebrują różnorodność i złożoność wkładu partnerów, a także mają za zadanie inspirować całą branżę do innowacji.

Złoty Lis kreatywności dla Bacardi

Ta kategoria docenia projekty wyjątkowo kreatywne i oryginalne. Jury ocenia inicjatywy, które wyróżniają się unikatowym pomysłem i są wyraźnie odrębne od konkurencji. Szukane są rozwiązania wyłamujące się ze schematów, świadczące o tym, że kreatywność jest ścieżką do sukcesu biznesowego. Marka Bacardi triumfowała w tej kategorii dzięki swojej wyjątkowej akcji przeprowadzonej na warszawskich bulwarach.

Złoty Lis innowacji dla Unilevera

Nagroda w tej kategorii wyróżnia inicjatywy, które wprowadzają przełomowe rozwiązania lub metody, wyznaczające nowe ścieżki w branży. Docenia się tu projekty inspirujące do zmian i wyznaczające nowe kierunki rozwoju. Unilever uzyskał to wyróżnienie za całokształt działań swojego projektu Ice Cream Now.

Złoty Lis efektywności

W tej kategorii liczą się działania nie tylko udane, ale również wyjątkowo efektywne biznesowo. Szczególne uznanie Liska zdobywają projekty, które przynoszą rezultaty przy optymalnym wykorzystaniu zasobów, maksymalizując ROI. W tym roku, za wyjątkową efektywność działań, nagrodę otrzymał zespół marki Carlsberg.

Organizatorzy Złotych Lisów zapowiadają, że każda kolejna edycja będzie kontynuacją ich misji promowania przedsiębiorczości, innowacji i doskonałości w q-commerce.

 

 

 


 

Źródło/fot. Materiały prasowe