Jastrzębie-Zdrój, Urząd Miasta, godziny otwarcia, dostępność, usługi publiczne, mieszkańcy, sobota
22 maja 2024

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój: Sobota otwarta dla mieszkańców!

W związku z nadchodzącym długim weekendem, mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju powinni zwrócić uwagę na zmiany w funkcjonowaniu lokalnych instytucji urzędowych. Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój będzie nieczynny w piątek, 31 maja. Wszystkie sprawy urzędowe można załatwić w wyjątkowo otwartym w sobotę, 25 maja, Urzędzie Miasta, który będzie funkcjonować w godzinach od 7:30 do 14:00.


 

Warto zaznaczyć, że w tym dniu nie będą dostępne niektóre punkty, takie jak Punkt Paszportowy Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego oraz punkt opłat bankowych znajdujący się w Urzędzie Miasta. Urząd Stanu Cywilnego również będzie nieczynny, z wyjątkiem 31 maja, kiedy to będzie obsługiwał interesantów w godzinach od 8:30 do 14:00.


 

Pracownicy magistratu będą odrabiać dzień wolny, co jest przyczyną specjalnych godzin otwarcia. Mieszkańcy planujący załatwienie spraw urzędowych w tym okresie powinni odpowiednio zaplanować swoje wizyty, aby uniknąć niedogodności związanych z zamknięciem urzędu. Zachęcamy do skorzystania z możliwości załatwienia spraw już w sobotę, 25 maja.


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jastrzębie-Zdrój, Urząd Miasta, godziny otwarcia, dostępność, usługi publiczne, mieszkańcy, sobota