Znamy nazwisko gościa specjalnego XV Jubileuszowego Biegu Ulicznego w Żorach
16 września 2022

Znamy nazwisko gościa specjalnego XV Jubileuszowego Biegu Ulicznego w Żorach

Już za miesiąc wielkie bieganie w Żorach. Trwają zapisy do udziału w XV Jubileuszowym Biegu Ulicznym organizowanym przez MOSiR Żory. Setki zawodników i zawodniczek znowu pobiegnie ulicami miasta.

 

Zarówno w Biegu głównym na 10 km oraz w Biegu po zdrowie na 2,5 km limit dostępnych pakietów jest już wykorzystany w około 50 procentach. Choć zapisy potrwają jeszcze do 6 października to już od 17 września obowiązywać będzie wyższe wpisowe 70 zł, dlatego zachęcamy do nieodkładania decyzji o starcie na ostatnią chwilę. Ale dziś organizatorzy odkrywają kolejną atrakcję biegu, nazwisko gościa specjalnego żorskiej imprezy biegowej.

 

Miło nam poinformować że 16 października na biegu pojawi się lekkoatletka Natalia Kaczmarek, specjalistka w biegu na 400m oraz sztafety 4 x 400m. Natalia jest wielokrotną medalistką najważniejszych imprez lekkoatletycznych na świecie.

 

W swoim dorobku ma złoty i srebrny medal z IO w Tokio z 2020 roku (sztafeta mieszana 4x400m i sztafeta kobiet 4x400m). Ale zapewne wszyscy pamiętamy jej występ z ostatnich sierpniowych ME w Monachium 2022 gdzie indywidualnie w biegu na 400m wywalczyła srebrny medal. Nasz gość będzie podczas biegu rozdawał autografy, udzielał wywiadów, pozował do zdjęć wraz z uczestnikami imprezy i oczywiście wręczał nagrody zwycięzcom biegu. Rezerwujcie już czas i zapisujcie się na Żorski bieg uliczny.

 

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl