Zobacz, gdzie na Śląsku zjadą się znani muzycy, aktorzy i artyści! Kilkanaście gwiazd w jednym miejscu, czyli wydarzenia, których nie możesz przegapić!
25 listopada 2022

Zobacz, gdzie na Śląsku zjadą się znani muzycy, aktorzy i artyści! Kilkanaście gwiazd w jednym miejscu, czyli wydarzenia, których nie możesz przegapić!

Początek grudnia upłynie na Śląsku bardzo intensywnie! W jednym z miast słynących z kopalni i klubów sportowych, pojawią się największe gwiazdy polskiego kina, a także rozchwytywane sławy polskiej muzyki! Dokładnie w Zabrzu, w Domu Muzyki i Tańca, w nadchodzącym miesiącu spotkać będzie można między innymi Artura Dziurmana znanego z takich ekranizacji jak Bogowie, Michała Milowicza, który jedną z głównych ról odgrywał w kultowym filmie Chłopaki nie płaczą, czy Mikołaja Krawczyka, który zabłysnął w znanym serialu Pierwsza miłość! Nie zabraknie także słynnych, polskich głosów braci Golców i koncertów będących częścią wielkich tras koncertowych! Kiedy dokładnie i co czeka na widzów? Poniżej przygotowaliśmy listę wydarzeń, na których nie może nikogo zabraknąć!

 

 

Raj dla dzieci

Kulturalną podróż zacząć będzie można już 6 grudnia od godziny 17.00, w Zabrzu. To właśnie tu, w Domu Muzyki i Tańca odbędzie się wydarzenie Ho Ho Ho Mikołaj Show, czyli Świąteczny Cyrk Mikołaja, dedykowany w szczególności dla dzieci! Podczas mikołajkowego show każde dziecko poznać będzie mogło tajemnice fabryki prezentów, poczty Świątecznego Mikołaja, a także przekonać się, że magia świąt na prawdę istnieje! Spotkanie z Mikołajem odbywać się będzie 6 grudnia, od godziny 17.00, lecz już dziś zachęcamy do napisania listu do niego i wrzucenia go do skrzynki! Jak wyglądają elfy? O tym przekonać może się każde dziecko już 6 grudnia, podczas spotkania! Dzieci swoje prezenty będą mogły odebrać bezpośrednio po przedstawieniu. Można je dla swoich pociech zostawić w punkcie obok kasy biletowej DMiT - 1, 4 i 5 grudnia w godzinach otwarcia. Więcej szczegółów dotyczących zasad wręczania i przekazywania prezentów oraz informacje o listach do Mikołaja można znaleźć na stronie Domu Muzyki i Tańca – TUTAJ. Organizatorem show jest agencja artystyczna EGO Entertainment. Warto się pospieszyć, bo właśnie ruszyła akcja promocyjna w kasach DMiT. Teraz kupując bilet na miejscu w kasach, drugi otrzymasz gratis! Promocja ta dotyczy także kolejnych wydarzeń. Jakich? Czytaj dalej!

 

 

Moc uśmiechu z aktorami

 

Kolejną propozycją, przygotowaną przez Organizatorów w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu jest spektakl “Kobieta Idealna”, który odbędzie się już następnego dnia, czyli 7 grudnia, o godzinie 19:00. Komediowy popis aktorski, w którą wezmą udział między innymi Michał Milowicz, Adrianna Biedrzyńska, Artur Dziurman oraz Mikołaj Krawczyk, z pewnością przypadnie do gustu każdemu widzowi. Znakomity pokaz komediowy, pełny pomyłek, wrażeń i rozterek, które towarzyszą każdemu na co dzień, będzie idealną odskocznią od codziennych obowiązków. Czy istnieje recepta na kobietę idealną? A może śmiech uzdrawia? Tego dowiedzieć się można już 7 grudnia, o godzinie 19:00, podczas komediowego spektaklu w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Bilety na wydarzenie zakupić można na miejscu w kasie DMiT, w której trwa promocja na drugi bilet gratis.

 

 

Muzyczna odskocznia Ani Karwan

 

8 grudnia rozpocznie się muzyczna uczta, którą zapoczątkuje koncert Ani Karwan w ramach trasy koncertowej “Swobodnie” 2022. Jest to efekt kolejnego albumu, w ramach którego, obok znanych już utworów, usłyszeć będzie można nowe kompozycje takie jak “Swobodnie” czy “Papierosy”. Koncert odbędzie się 8 grudnia o godzinie 19:00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, a bilety na to wydarzenie zakupić można w promocyjnej cenie tylko w kasach DMiT w Zabrzu.

 

Kolędy w wykonaniu gwiazd, czyli Golec uOrkiestra świątecznie!

 

Artystyczny tydzień, a tym samym muzyczne wydarzenia zakończy niebywały, świąteczny koncert zespołu Golec uOrkiestra! W piątek, 9 grudnia, od godziny 19:00 w DMiT w Zabrzu usłyszeć będzie można autorów takich hitów jak “Górą Ty”, czy “Ściernisko”! Podczas koncertu znajdzie się również miejsce na bożonarodzeniowy klimat, dzięki niezwykłemu, świątecznemu programowi zespołu! Kolędy z najnowszego projektu “Kolędowanie z Janem Pawłem II” każdego wprowadzą w niezwykłą, rodzinnie - świąteczną atmosferę i pozwolą poczuć zarówno starszym, jak i najmłodszym nadchodzącą magię świąt! Ten koncert to niezwykle pozytywna energia, zaskakujące dźwięki i gwarancja doskonałej zabawy, w niecodziennej odsłonie! Bilety na to wydarzenie dostępne są w promocyjnej cenie w kasach DMIT – do zakupionego biletu, drugi otrzyma się gratis!

Magiczny Śląsk, to niesamowite wydarzenia. Odwiedź Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu i rozpocznij swój grudzień z muzyką i uśmiechem na twarzy! Gdzie kupić bilety na poszczególne wydarzenia poza kasami Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu? Bilety można kupić bez wychodzenia z domu w bileteriach internetowych:

 

Koncert Golec uOrkiestra - DmiT, Ebilet, Eventim, Biletyna 

 

 

 

Źródło/fot. Materiały prasowe

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl