transformacja energetyczna, współpraca międzynarodowa, handel transgraniczny, energia, wodór, H2POLAND & NetZero Forum, technologie niskoemisyjne, technologie zeroemisyjne, wymiana informacji, niskoemisyjna gospodarka, zeroemisyjna gospodarka
11 lipca 2024

Żory: Już od dziś rusza Kino Letnie na Cegielni!

Wielbiciele kina w Żorach mają powód do radości! Od dziś rusza Kino Letnie na Cegielni, które przez cztery dni zapewni mieszkańcom miasta moc filmowych wrażeń. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w Parku Cegielnia i zakończy się wielkim finałem Euro 2024 w niedzielę.


 

Bogaty repertuar dla każdego


 

Kino Letnie rozpocznie się w czwartek, 11 lipca. O godzinie 20:30 na ekranie pojawi się bajka „Między nami żywiołami”, która z pewnością przyciągnie zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Następnie o 22:30 wyświetlony zostanie film „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” – pozycja obowiązkowa dla miłośników mocniejszych wrażeń.


 

W piątek, 12 lipca, o godzinie 20:30 najmłodsi kinomaniacy będą mogli obejrzeć animację „Tajni i Fajni”. Po niej, o 22:30, na dużym ekranie zagości kultowy „Dirty Dancing”, który niezmiennie cieszy się popularnością wśród widzów na całym świecie.


 

Spotkania na trawie i francuski dramat


 

Sobotnie atrakcje, 13 lipca, rozpoczną się wcześniej. Już od godziny 18:00 dzieci będą mogły wziąć udział w „Spotkaniu na trawie” z animacjami. O 20:30 zaplanowano pokaz bajki „Miracoulus. Biedronka i Czarny Kot”, a wieczór zakończy francuski dramat „DogMan”, który zostanie wyświetlony o 22:30.

Niedziela, 14 lipca, będzie dniem pełnym sportowych emocji. O 18:00 ponownie odbędzie się „Spotkanie na trawie” z animacjami, a o 21:00 zapraszamy wszystkich kibiców wraz z rodzinami na finałowy mecz EURO 2024. Po emocjonującym spotkaniu, około godziny 23:00, wyświetlony zostanie polski dramat sportowy „Underdog”, który idealnie wpisuje się w sportowy klimat wieczoru.


 

Organizatorem tegorocznego Kina Letniego na Cegielni jest Kino Na Starówce. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Żor do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które łączy w sobie magię kina i letniego relaksu na świeżym powietrzu. Nie przegapcie tej okazji na wspólne spędzenie czasu i cieszenie się filmami pod gwiazdami!