groźby, naruszenie zakazu zbliżania, przemoc domowa, areszt tymczasowy, Jastrzębie-Zdrój, interwencja policji, bezpieczeństwo publiczne
27 czerwca 2024

Żory: Kino Pod Chmurką Już Niebawem!

Żory zapraszają wszystkich mieszkańców na coroczne, cykliczne wydarzenie pn. Kino Letnie, które w tym roku zakończy się wyjątkowym wydarzeniem - relacją z finałowego meczu EURO 2024. Wydarzenie to przyciąga miłośników kina i sportu, oferując im możliwość spędzenia letnich wieczorów w niepowtarzalnej atmosferze.


Zmiana Lokalizacji


W tym roku Kino Letnie zmienia swoją lokalizację i przenosi się do malowniczego Parku Cegielnia. Nowa lokalizacja ma na celu zapewnienie uczestnikom jeszcze lepszych warunków do oglądania filmów pod gołym niebem, w otoczeniu zieleni i przyrody.


Program Kina Letniego


Poniżej przedstawiamy szczegółowy program seansów:


11 lipca, czwartek

20:30 - "Między nami żywiołami" - Urocza bajka, która zabierze widzów w magiczny świat przyrody i jej niesamowitych elementów.

22:30 - "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" - Polski film oparty na prawdziwej historii, opowiadający o wschodzącej gwieździe świata przestępczego.


12 lipca, piątek

20:30 - "Tajni i Fajni" - Animacja pełna przygód, humoru i niespodziewanych zwrotów akcji.

22:30 - "Dirty Dancing" - Kultowy film o miłości i tańcu, który zdobył serca widzów na całym świecie.


13 lipca, sobota

18:00 - Spotkanie na trawie i animacje dla najmłodszych - Idealny czas dla rodzin, aby spędzić popołudnie na świeżym powietrzu, korzystając z różnych atrakcji przygotowanych specjalnie dla dzieci.

20:30 - "Miraculous. Biedronka i Czarny Kot" - Popularna bajka o superbohaterach, która zdobyła ogromną popularność wśród młodszych widzów.

22:30 - "DogMan" - Poruszający film opowiadający historię drobnego złodzieja, który w trudnych okolicznościach znajduje nowe, lepsze życie.

 

14 lipca, niedziela

18:00 - Spotkanie na trawie i animacje dla najmłodszych - Kolejna okazja dla rodzin do wspólnej zabawy i relaksu.

20:00 - "Underdog" - Film sportowy opowiadający o trudnej drodze do sukcesu w świecie mieszanych sztuk walki.

21:00 - Finał EURO 2024 - Kulminacyjny punkt tegorocznego Kina Letniego, czyli wspólne oglądanie finału jednej z najważniejszych imprez piłkarskich w Europie.


Kino Letnie w Żorach to wydarzenie, które co roku przyciąga tłumy mieszkańców, oferując im wyjątkową okazję do wspólnego oglądania filmów pod gołym niebem. Tegoroczna edycja, z nową lokalizacją w Parku Cegielnia i zróżnicowanym programem, z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia i dołączcie do nas w te letnie wieczory, aby cieszyć się filmami, animacjami i finałem EURO 2024 w doskonałym towarzystwie.


 

Serdecznie zapraszamy!