ŻORY. Nowy sezon w Twinpigs
02 maja 2022

ŻORY. Nowy sezon w Twinpigs

Już w sobotę wystartował kolejny sezon Parku Rozrywki Twinpigs w Żorach. Na gości będą czekać nowości: Latające krzesła, Piracki statek, Wioska indiańska i Zakręcona tagada.

Oferta parku powiększyła się o atrakcje zarówno dla małych, jak i dorosłych fanów amerykańskich przygód. Nowości będzie można przetestować w strefach: Powrót do przyszłości, Old Vegas i Strefie Leśnej.

W sezonie 2022 w Twinpigs nie zabraknie też animatorów. Rodzinom podczas wizyty towarzyszyć będą m.in kowboje, hawajskie tancerki i maskotka Parku – Kapitan Twinpigs.

 

Postacie będą pozować do pamiątkowych zdjęć, ale także prowadzić pokazy żonglerki, warsztaty tańca kowbojskiego i brać udział w pokazach. Poza animacjami, na gości czekać będzie ponad 50 atrakcji, m.in. Młyńskie Koło, Wahadło Montezumy i kultowe Tajemnicze Podziemie.

 

Twinpigs zaprasza również do odwiedzenia zagrody ze zwierzętami, w której mieszkają m.in. daniele, kozy i barany. Zwierzaki można samodzielnie nakarmić korzystając ze specjalnego zestawu smakołyków.

 

 

Źródło/fot. Twinpigs

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl