Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl 

Miejski Ośrodek Kultury w Żorach we współpracy z fundacją Orange zapraszają mieszkańców na integracyjny piknik w Miejskiej Pasiece Bee Bee.

 

- Chcemy, by tegoroczny koniec sezonu Miejskiej Pasieki był wydarzeniem, którego uniwersalne wartości ekologiczne, będą czynnikiem łączącym ludzi bez względu na ich pochodzenie, kulturę, język. Zapewniamy, że nasze pszczółki nie potrzebują paszportów, żeby przekraczać kolejne granice niesamowitości – zapewnia MOK Żory.

Piknik integracyjny, organizowany we współpracy z fundacją Orange odbędzie się w sobotę, 10 września w godzinach 11:00 - 15:00 na terenach zielonych za parkingiem Domu Kultury.

W programie: warsztaty z pszczelarzem, warsztaty rękodzielnicze dla dzieci, warsztaty sadzenia roślin miododajnych, zajęcia edukacyjno-ekologiczne, wystawa ekologiczna, czytanie bajek w języki polskim i ukraińskim, występ zespołu tanecznego „Reaktywacja Żory”, stoiska z miodami, kosmetykami, rękodziełem oraz tradycyjną kuchnią ukraińską, stanowisko ekologiczne oraz wykład o drzewach i ich roli w ekosystemie.

 

 

Źródło: Wydział Promocji, Kultury i Sportu UM w Żorach

 

 ŻORY. Piknik Integracyjny w Pasiece Bee Bee

07 września 2022
 ŻORY. Piknik Integracyjny w Pasiece Bee Bee