Pszczyna, Przesiądź się na kulturę, Koncerty letnie, Centrum przesiadkowe, Lokalni artyści, Herbarniki, Gitarniki, Resonance of Rock, TTT, Take tam, Rushed, Amber Attic, Wojciech Lala, Maciej Mikołajec, eM, Silesian Hammond Group, KRIMZON
11 czerwca 2024

Żory: Pływalnia odkryta "Rajska Fala" zaprasza na przedsezonowe otwarcie

Już w najbliższy weekend, 15 i 16 czerwca, mieszkańcy Żor i okolic będą mogli skorzystać z przedsezonowego otwarcia pływalni odkrytej "Rajska Fala" w Żorach Roju.

Testowe otwarcie

Administrator obiektu, MOSiR Żory, zdecydował o uruchomieniu basenu przed wakacjami, aby przetestować jego działanie i przygotować się do pełnego sezonu letniego. W tym okresie klienci będą mogli korzystać ze wszystkich atrakcji wodnych i usług oferowanych przez pływalnię.

Niedostępność basenu

W dniach od 17 do 21 czerwca basen będzie niedostępny dla klientów. W tym czasie administrator dokona ostatnich poprawek i korekt w funkcjonowaniu obiektu.

Sezon letni

Od pierwszego dnia wakacji, 22 czerwca, "Rajska Fala" będzie czynna codziennie od 10:00 do 19:00.

Cennik i regulaminy

Cennik biletów oraz regulaminy obiektu są dostępne na stronie internetowej MOSiR Żory: www.mosir.zory.pl w zakładce "Obiekty" -> "Ośrodek Rekreacyjny w Roju" -> "Rajska Fala".

Atrakcje

Pływalnia odkryta "Rajska Fala" oferuje swoim klientom wiele atrakcji wodnych, takich jak:

  • Basen pływacki

  • Basen rekreacyjny

  • Zjeżdżalnie wodne

  • Plac zabaw dla dzieci

  • Strefa relaksu

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Żor i okolic do skorzystania z przedsezonowego otwarcia pływalni odkrytej "Rajska Fala" i spędzenia przyjemnych chwil w wodzie.