ŻORY. Weź udział w grze miejskiej "OTTąd dOTTąd"
02 sierpnia 2022

ŻORY. Weź udział w grze miejskiej "OTTąd dOTTąd"

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach zaprasza do wspólnego świętowania 750. urodzin Miasta Żory i udziału w grze miejskiej "OTTąd dOTTąd". Start: 17.08.2022 o 17:08 w holu głównym biblioteki.

Dzień nie jest przypadkowy, łączy się z rocznicą śmierci patrona biblioteki Ottona Sterna, którego postać (nie do końca bezpośrednio) będzie towarzyszyła uczestnikom podczas gry. Gdy przeszłość łączy się z przeszłością w zapętleniu z teraźniejszością, pojawia się szansa na odnalezienie ważnych miejsc i uzyskanie odpowiedzi, koniecznych do rozwiązania zamierzchłych spraw.

Zaintrygowani? Zainteresowani? Skłonni sprostać wyzwaniu w krótkim czasie? Ta gra jest właśnie dla Was. Zbierz do swojej drużyny odważnych, mądrych, spostrzegawczych, lubiących rywalizację zawodników i razem wyruszcie tam, gdzie przeszłość łączy się z przeszłością w zapętleniu z teraźniejszością.

Zgłoszenia i zapisy na grę miejską:

- telefonicznie: tel. (32) 43 44 584, 43 43 197 wew. 20
- mailowo:
informacja@mbpzory.pl
- osobiście: w punkcie Informacja-Recepcja, w godzinach pracy Biblioteki
- rejestracja drużyn w dniu gry: od 16:00-16:50 przed Biblioteką.

Wiek graczy: 1 – 101 lat. Każda drużyna może liczyć od 2 do 5 osób i w jej składzie znajdować musi się minimum jeden pełnoletni opiekun. Udział bezpłatny.


Zapraszamy na wystawę Sandry Majeckiej pt. "Materia" dostępną w dniach 19.08-1.10.2022 w Galerii na Piętrze w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach im. Ottona Sterna. Wernisaż: 19.08.2022 o godz. 18:00.

Wystawa "Materia" prezentuje wybrane prace i projekty Sandry Majeckiej, powstałe podczas studiów na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. W Galerii Na Piętrze będzie można zobaczyć obiekty ceramiczne oraz malarstwo obrazujące początki w próbie świadomej pracy z materią. Wystawa jest swoistym podsumowaniem pewnego rozdziału działalności artystycznej i projektowej artystki.

Wstęp wolny!

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl