Została brutalnie pobita przez partnera. Miała połamane żebra, rękę i pęknięty kręgosłup. Oprawca w areszcie!
28 kwietnia 2022

Została brutalnie pobita przez partnera. Miała połamane żebra, rękę i pęknięty kręgosłup. Oprawca w areszcie!

Policjanci zatrzymali i doprowadzili przed oblicze sądu 22-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją partnerką. Pomimo że został już wcześniej objęty zakazem kontaktowania i zbliżania się do kobiety, przyszedł do jej mieszkania i dotkliwie pobił. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu oprawcy na 3 miesiące.

W marcu sosnowieccy policjanci zatrzymali i doprowadzili do prokuratury 22-letniego mieszkańca dzielnicy Pogoń. Stało się to po tym, jak młoda kobieta poinformowała, że partner znęca się nad nią. Policjanci potwierdzili, że w mieszkaniu dochodziło do znęcania psychicznego i fizycznego.

 

Po zebraniu przez śledczych materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad swoją konkubiną, a prokurator zakazał mu zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną.

 

22-latek zlekceważył zakaz i około miesiąca później znów pojawił się w mieszkaniu byłej partnerki. Kobieta została brutalnie pobita — miała połamane żebra, rękę i pęknięty kręgosłup.

 

Policjanci zatrzymali oprawcę i doprowadzili do prokuratora, a następnie przed oblicze sądu. Mężczyzna usłyszał kolejny zarzut znęcania, a sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Grozi mu 5 lat więzienia.

 

Źródło: KMP w Sosnowcu

 

  Wszelkie prawa zastrzeżone © Regioninfo.pl